Denizli Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen En Önemli Unsur Nedir?

Bu sorunun cevabı şehirlerarası evden eve nakliyat için ve şehiriçi nakliyat için ayrı ayrı verelim.

Şehirlerarası nakliyat için iki ev arası mesafe nakliyat fiyatını etkileyen en önemli değişkendir. İkinci önemli etken nakliyat işçilerinin emeği olarak öne çıkıyor, evinizin oda sayısı yani eşya miktarına göre çalışacak nakliyat işçisi seçilir.

Şehir içi evden eve nakliyat için de en önemli etken çalışacak nakliyat işçisi sayısıdır. Çalışan sayısı da eşya miktarına göre seçilir.

Ancak her iki taşımada da ev ile kamyon arasında mesafede nakliyat fiyatlarını etkiliyor. Eğer nakliyat kamyonu evinizi bulunduğu sokağa veya siteye giremezse ev ile kamyon arasındaki mesafe 25 metreyi geçiyorsa bu mesafe nakliyat fiyatlarını etkiler. Eğer mesafe 100 metreyi aşarsa nakliyat fiyatının yarısından fazla bir maliyet oluşturabilir.

Hangi Eşyaları Paketlemeyi Önerirsiniz? Paketlemeyi Ben Yaparsam Nakliyat Fiyatı Düşer Mi?

Tüm eşyaların paketleme montaj ve demontaj işlerini evden eve nakliyat firmaları yapar.

Ancak ufak tefek ve mutfak eşyalarını siz paketlemek isterseniz buna itiraz etmezler. Bizim de önerdiğimiz durum budur.

Değerli ve özel eşyalarınızı her zaman siz paketleyin.

Zamanınız varsa mutfak eşyaları, giysiler ve ufak tefek eşyaları sizin paketlemenizi öneriyoruz. Bu iş için nakliyat firmalarından 100 ile 300 lira arasında bir indirim de alabilirsiniz.

Özel üretim bir mobilya veya gaysan mobilya gibi demontaj ve kurulumu zor bir mobilya varsa bu durum hakkında nakliyat firmamızı bilgilendirin.

Bazen bu özel mobilyalar taşınmalarda krizlere neden olabiliyor. Bilginiz olsun…

Taşınırken Eşyalarım Kamyona Sığmazsa Ne Olur?

Şehiriçi taşınıyorsanız ve eşyalarınız kamyona sığmaz ise ikinci bir sefer için nakliyat firmaları sizden ilk seferin yarısı kadar veya kalan eşya çok az ise ilk seferin yarısından biraz daha az olacak şekilde bir ek ödeme daha yapmanızı isterler.

Böyle sorunların oluşmasını istemiyor iseniz firmamız ile taşınacak tüm eşyaların resimlerini paylaşın.

Şehirlerarası evden eve nakliyat için eşyalarınız kamyona sığmıyor ise firmamızdan daha büyük bir araç getirmesini isteyin küçük bir kamyonla gelmemesi firma yetkilimizi bilgilendirin.